Презиційність як запорука технологічного поступу

Конструювання різноманітного хімічного обладнання
Відповісти
Administrator
Адміністратор сайту
Повідомлень: 53
З нами з: 22 вересня 2018, 13:34
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Презиційність як запорука технологічного поступу

Повідомлення Administrator » 04 вересня 2019, 12:21

Розвиток високотехнологічної промисловості потребує сучасних технологій оброблення. Тож презиційна точність обробки є необхідною умовою для подальшого становлення цілого ряду галузей – від інформаційної індустрії (чіпи та диски) до промислового виготовлення складних медичних пристроїв. Поверхнева обробка високоточних елементів таких конструкцій характеризується високими вимогами щодо гладкості, чистоти та шорсткості поверхонь.

Український інженер, вчений Інституту ядерних досліджень НАН України Олег Антонович Федорович представив свою найсвіжішу розробку – плазмохімічний реактор із керованою енергією іонів.
Плазмохімічний реактор із керованою енергією іонів
Плазмохімічний реактор із керованою енергією іонів
Пристрій створено з метою прецизійної обробки виробів мікро- і наноелектроніки, НВЧ та обчислювальної техніки тощо.
Винахідник розробив технології плазмохімічного травлення більшості матеріалів, які зустрічаються в мікросхемах різного призначення, у тому числі карбіду кремнію та нітриду галію, інших нано- і мікроструктур. Представлений реактор не має аналогів у світі. Також до його переваг відноситься можливість обробки пластин діаметром до 200 мм.

Правова охорона та комерційні вигоди
Автор отримав усі необхідні правовстановлюючі документи, розробку зареєстровано в якості ноу-хау, втілені в ній технічні рішення охороняються законом. Наразі продукція готова для старту пілотного виробництва. Прототип тестується у відповідному середовищі. Триває оцінювання і вдосконалення винаходу та технології виробництва, в тому числі додаткова науково-дослідницька діяльність. Продукт перевіряється на провідних ринках з одночасною оперативною організацією виробництва. Розроблений бізнес-план охоплює управлінські, маркетингові, технологічні та фінансові напрями. На замовлення здійснюється виготовлення, постачання та гарантійне обслуговування плазмохімічного реактора.

Відповісти

Повернутись до “Хімічне обладнання”