Високопродуктивні установки для електронно-променевого зварювання конструкцій відповідального призначення. #Зварювальний

Технологія зварювального виробництва та все що цим пов'язано
Відповісти
Administrator
Адміністратор сайту
Повідомлень: 53
З нами з: 22 вересня 2018, 13:34
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Високопродуктивні установки для електронно-променевого зварювання конструкцій відповідального призначення. #Зварювальний

Повідомлення Administrator » 21 січня 2019, 20:44

Технологія електронно-променевого зварювання вже протягом 70 років стає у нагоді інженерам. Вона використовується при потребі міцного та точного з’єднання відповідних елементів конструкції. Завдяки своїй тепловій потужності даний метод характеризується винятковою швидкістю зварювальних робіт, вузькими та водночас глибокими швами і мінімізованим рівнем деформації. Сфера використання методу – від АЕС і ракет до будівництва: колони та балки, шестерні, вузли двигунів, різальні інструменти тощо.
Свято на вулиці зварювальників
Черговий етап вдосконалення технології розробив Нестеренков Володимир Михайлович, інженер Інституту електрозварювання ім. Є. О. Патона НАН України. Результатом його праці стали високопродуктивні установки для електронно-променевого зварювання конструкцій відповідального призначення.
Високопродуктивні установки для електронно-променевого зварювання конструкцій відповідального призначення
Високопродуктивні установки для електронно-променевого зварювання конструкцій відповідального призначення
Сферою практичного застосування пристрою є зварювання вузлів авіакосмічної промисловості, приладобудування, хімічного та енергетичного машинобудування, медицина. Цим способом можна реалізовувати ремонтні електронно-променеві технології вузлів авіаційних двигунів та газових турбін. Список зварювальних матеріалів включає: сталі, високоміцні і термічно зміцнені сплави, хімічно активні і тугоплавкі сплави, кольорові й легкі сплави.
До списку переваг пристрою належить внутрішньокамерна мобільна електронно-променева гармата зі ступенями свободи від 3 до 5 та точністю позиціонування не нижчою за 0,08 мм. Завдяки коробчастій конструкції стінок і дверей вакуумної камери забезпечується в два рази більший момент інерції конструкції при її однаковій товщині. Управління установками здійснюється за допомогою розподілених комп’ютерних систем.

Характеристики
Зварювані матеріали: сталі, високоміцні і термічно зміцнені сплави, кольорові і легкі сплави, хімічно активні і тугоплавкі сплави.
Об’єм вакуумних камер, м3 0,2—100
Час відкачування вакуумних камер, хв 3—20
Робочий вакуум у камерах, мм рт. ст. 2 ⋅ 10–4
Товщина зварюваних металів, мм 0,5—200
Потужність енергоблоків, кт 6—120
Прискорювальна напруга енергоблоків, кВ 60—120

Охорона та комерційна вигода
Розробка зареєстрована та охороняється в якості ноу-хау. Стартувало повноцінне виробництво продукції, відбувається поступове освоєння нових ринків. Наявний готовий бізнес-проект, інфраструктура та кваліфікований персонал. Виробничий процес характеризується регулярними інноваціями. Замовникам гарантується технічне обслуговування та введення в експлуатацію.

Відповісти

Повернутись до “Зварювальне виробництво”