Комфортні умови проїзду

Питання щодо конструювання обладнання що не увійшло до інших категорій
Відповісти
Administrator
Адміністратор сайту
Повідомлень: 52
З нами з: 22 вересня 2018, 13:34
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Комфортні умови проїзду

Повідомлення Administrator » 04 вересня 2019, 06:39

Укомплектування різних типів транспорту кондиціонерами утруднюється недосконалістю існуючих технологій, адже нині треба додатково розробляти ще й конкретні термоелектричні блоки, що не дає змоги підвищувати ефективність пристроїв. Застосування ж кондиціонерів нового зразка уможливить комфортність пересування разом зі зменшенням енерговитрат.

Зручне повсякдення на транспорті
Вітчизняний інженер Павло Дмитрович Микитюк, співробітник Інституту термоелектрики НАН України та МОН України, поділився результатами свого останнього дослідження. Вчений представив науковій спільноті транспортний термоелектричний кондиціонер.
Транспортний термоелектричний кондиціонер
Транспортний термоелектричний кондиціонер
Даний пристрій розроблено з метою підтримання комфортабельних умов (охолодження чи нагрівання повітря) у транспортних засобах різного призначення. Завдяки відсутності рухомих частин і фреонових холодоагентів кондиціонери є незамінними у виробництві екологічно чистих систем кондиціювання.
Конструкторським здобутком є потенційна можливість використання таких кондиціонерів там, де питання їх енергетичного забезпечення, тобто величини витрати електричної енергії, не є актуальними. Завдяки цьому термоелектричними кондиціонерами можуть широко оснащуватися кабіни водіїв тролейбусів та трамваїв, а також пароплави, електропоїзди, транспортні засоби спеціального призначення.

Основні технічні параметри
Характеристики
Теплопродуктивність (Q), кВт ≥3,0
Холодопродуктивність (Q0), кВт ≥3,0
Витрата рідини в обох контурах (G), 1/год 3000
Різниця температур (T1–Т2) між робочим і допоміжним контурами, °С 25
Габаритні розміри, мм ≤230 × 250 × 500
Напруга джерела постійного струму, V 27

Правова охорона та комерційні вигоди
Автором зареєстровано охоронні документи України на об’єкти промислової власності. На сьогодні виробнича технологія готова для початку запуску пілотної лінії або на дослідному промисловому підприємстві. Продукція вдосконалюється та оцінюється, в тому числі провадиться додаткова науково-дослідницька діяльність. Відбувається тестування продукту та технології виробництва на основних ринках разом з одночасною оперативною організацією виробництва (маркетинг, логістика, виробництво і т. д.). Триває тестування прототипу системи у відповідному середовищі. Бізнес-команда остаточно не укомплектована, бізнес-ідея ще не готова до комерціалізації. Розроблено повноформатний бізнес-план, який включає в себе маркетингові, управлінські, технологічні і фінансові аспекти. На замовлення здійснюється виготовлення та постачання виробу.

Відповісти

Повернутись до “Інше обладнання”