Автономний нейтралізатор

Питання щодо конструювання обладнання що не увійшло до інших категорій
Відповісти
Administrator
Адміністратор сайту
Повідомлень: 53
З нами з: 22 вересня 2018, 13:34
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Автономний нейтралізатор

Повідомлення Administrator » 04 вересня 2019, 11:55

Застосована в нейтралізаторах технологія уможливлює практично необмежене їхнє використання у виробничих приміщеннях без необхідності спеціальних заходів радіаційного захисту. А в деяких ситуаціях представлені нейтралізатори просто не мають альтернативи.

Вітчизняний науковець Олександр Васильович Коваленко, інженер з Інституту ядерних досліджень НАН України, успішно завершив та представив свій новий проект. Результатом праці автора став нейтралізатор статичної електрики тритієвий продувний типу НТП.
Нейтралізатор статичної електрики тритієвий продувний типу НТП
Нейтралізатор статичної електрики тритієвий продувний типу НТП
Прилад сконструйовано в цілях усунення прояву електростатичних зарядів, які виникають під час переробки сипких матеріалів, що сильно електризуються. Відмітною ознакою винаходу є висока ефективність і повна автономність (на відміну від високовольтних та індукційних). Крім того, розробка відрізняється компактними розмірами, простотою та зручністю в експлуатації, надійністю та довговічністю. До переваг також належить відсутність необхідності в джерелах живлення, широкий спектр галузей застосування, низькі витрати й екологічна чистота та можливість експлуатації у вибухо- та пожежонебезпечних умовах.

Правова охорона та комерційний потенціал
Реалізовані в приладі технічні рішення визначаються як ноу-хау. Автор подав заявку щодо отримання охоронних документів на об’єкти промислової власності в Україні.
Прототип проходить завершальні тестування в робочому середовищі. Бізнес-команда потребує доукомплектування. Також відсутня прописана ідея щодо комерціалізації. Розроблений бізнес-план охоплює головні аспекти – управління, маркетинг, фінансову складову, технології. Наявні готові схеми виробництва фінальної версії продукту. Активізовано організацію виробництва та заходи щодо просування товару. Виробництво розпочато, планується вихід на ключові міжнародні ринки. Замовникам пропонується виготовлення, поставка та гарантійне обслуговування приладу, а також навчання персоналу.

Відповісти

Повернутись до “Інше обладнання”