Нейтралізатор статичної електрики тритієвий аеродинамічний типу НТАД

Питання щодо конструювання обладнання що не увійшло до інших категорій
Відповісти
Administrator
Адміністратор сайту
Повідомлень: 53
З нами з: 22 вересня 2018, 13:34
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Нейтралізатор статичної електрики тритієвий аеродинамічний типу НТАД

Повідомлення Administrator » 04 вересня 2019, 12:03

Інженери всього світу активно послуговуються ядерними технологіями, наприклад, виготовляють радіоізотопні нейтралізатори статичної електрики на основі тритію. Завдяки використанню таких пристроїв усуваються порушення технологічного процесу (залипання матеріалів, їх розпушування, засвічення фотоматеріалів) та підвищується безпека праці (виключається пов'язана з іскроутворенням ймовірність пожеж і вибухів, знижуються до безпечного рівня величини електростатичних полів).

Український вчений та співробітник Інституту ядерних досліджень НАН України Олександр Васильович Коваленко завершив свою новітню розробку. Винахідник представив науковій спільноті нейтралізатор статичної електрики тритієвий аеродинамічний типу НТАД.
Нейтралізатор статичної електрики тритієвий  аеродинамічний типу НТАД
Нейтралізатор статичної електрики тритієвий аеродинамічний типу НТАД
Аеродинамічний нейтралізатор розроблений для зняття електростатичних зарядів із фоточутливих матеріалів та в місцях, де пасивні нейтралізатори технічно не можливо розмістити. До здобутків реалізованої винахідником технології приладу належать широкий спектр галузей застосування, висока ефективність, надійність і довговічність. Крім того, пристрій характеризується простотою та зручністю в експлуатації, доволі компактними розмірами, низькими витратами та екологічною чистотою.

Охорона та комерційні вигоди
Автором подано заявку на отримання охоронних документів на об’єкти промислової власності в Україні, а саме реєстрації приладу в якості ноу-хау.
Прототип випробовується щодо функціонування в робочому середовищі. Бізнес-план охоплює маркетинг та фінанси, управління, проте необхідно зібрати бізнес-команду та удосконалити ідею для подальшої комерціалізації. Затверджено схеми виробництва та фінальну версію продукції, розпочато заходи організації виробництва і просування. Пристрій представлений на основних світових ринках. Зацікавленим замовникам здійснюватиметься виготовлення, поставка, гарантійне обслуговування приладу, а також навчання робочих кадрів.

Відповісти

Повернутись до “Інше обладнання”