Міцний та притишений глушник

Питання щодо конструювання обладнання що не увійшло до інших категорій
Відповісти
Administrator
Адміністратор сайту
Повідомлень: 53
З нами з: 22 вересня 2018, 13:34
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Міцний та притишений глушник

Повідомлення Administrator » 04 вересня 2019, 12:29

Стандартний постріл відбувається з надзвуковою швидкістю. Внаслідок цього порохові гази, вилітаючи зі ствола, практично розривають повітря. Саме це є причиною того, що середня сила звуку пострілу складає 160-180 дБ. Основною перевагою так званих «глушників» є можливість захисту власного слуху. Це актуально як для військових, так і для мисливців. Крім того, зменшується віддача та яскравість спалаху, завдяки чому стрільця важко виявити.

Інститут технічної механіки НАН України і Державного космічного агентства України, а саме його співробітник, інженер Микола Анатолійович Коновалов представили науковій спільноті новаторську розробку. Винахідник запатентував прилади зниження рівня звуку пострілу (ПЗРЗП) стрілецької вогнепальної зброї.
Звичайні ПЗРЗП
Звичайні ПЗРЗП
Звичайні ПЗРЗП.png (89.85 Кіб) Переглянуто 923 разів
Наствольні ПЗРЗП
Наствольні ПЗРЗП
Наствольні ПЗРЗП.png (62.44 Кіб) Переглянуто 923 разів
Механічні ПЗРЗП
Механічні ПЗРЗП
Їхнє застосування дозволяє знизити рівень звуку пострілу під час стрільби з ручної стрілецької зброї (в тому числі автоматичної), а також зменшити інші негативні фактори, що супроводжують постріл.
До конструкторських здобутків зараховується той факт, що виготовлені прилади конкурентоспроможні і не поступаються закордонним аналогам. Високу ефективність зниження рівня звуку пострілу за розробленими новими конструктивними схемами досягнуто завдяки використанню сучасних матеріалів і технологій.
Характеристики
Ефективність зниження рівня звуку пострілу — від 30 до 36 дБ, найбільшу ефективність мають наствольні глушники для снайперських комплексів — до 36 дБ. Створено моделі ПЗРЗП для:
  • різних модифікацій автоматів калібрів 5,45 мм, 7,62 мм;
  • снайперських комплексів калібрів 7,62 мм, 8,6 мм;
  • гвинтівок, карабінів калібрів 5,45 мм, 5,56 мм, 7,62 мм.
Конструктивне виконання представлено наступними різновидами:
  • звичайні;
  • наствольні;
  • механічні.
Матеріалом виготовлення слугують титанові та алюмінієві сплави, нержавіюча сталь.

Юридична охорона та потенційні вигоди
Стосовно розробки отримані та підтримуються у силі охоронні документи на об’єкти промислової власності. В обмеженому форматі наразі можливо розпочати бізнес-проект. Комплектація виробничої команди становить 100%. На теперішній стадії наявні готові схеми виробництва продукту в його фінальній версії. Успішно розпочато процедури організації виробництва і просування продукту. Розробка готова для подальшого представлення на міжнародних ринках. На замовлення здійснюється виготовлення та постачання приладів.

Відповісти

Повернутись до “Інше обладнання”