Відмінний звук сигналів

Конструювання електричних та електронних пристроїв
Відповісти
Administrator
Адміністратор сайту
Повідомлень: 53
З нами з: 22 вересня 2018, 13:34
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Відмінний звук сигналів

Повідомлення Administrator » 04 вересня 2019, 12:16

Якісний зв'язок та передача сигналу виступають основними критеріями в процесі оцінки можливостей і параметрів підсилювачів. Підсилювачі застосовуються в багатьох різновидах техніки – від радіоприймачів до комп’ютерів і техніки спеціального призначення. Їх функцією є підсилення малопотужних електросигналів звукового діапазону до необхідного для техніки рівня.

Співробітник Радіоастрономічного інституту НАН України Дмитро Михайлович Ваврів успішно завершив власні технологічні напрацювання та запатентував підсилювач потужності діапазону частот 5,5-8,5 ГГЦ.
Підсилювач потужності діапазону частот 5,5-8,5 ГГЦ
Підсилювач потужності діапазону частот 5,5-8,5 ГГЦ
Підсилювач потужності діапазону частот 5,5-8,5 ГГЦ.png (97.51 Кіб) Переглянуто 806 разів
Даний пристрій призначений для використання в радіолокаційних та комунікаційних системах. Винахід придатний для сконфігурування виробником для роботи у двох режимах — широкосмуговому та вузькосмуговому. При використанні приладу в умовах вузькосмугового режиму допускається робота підсилювача потужності на повністю розузгоджене навантаження. Вхід живлення підсилювача потужності захищений від переполюсування та здатен витримувати подачу напруги до ±60 В. Підсилювач потужності містить внутрішній генератор напруги зміщення та кола, що гарантують безпечну роботу пристрою. Додатковими перевагами розробки також виступають незначна вага й малогабаритність.

Правова охорона та комерційні вигоди
Розроблені автором технічні рішення зареєстровано згідно вимог законодавства про інтелектуальну власність в категорії ноу-хау. Технологічну працездатність винаходу на базовому рівні остаточно підтверджено, наявні можливості переходу до повномасштабного виробництва продукту та його розповсюдження. Наразі відбувається тестування фінальної версії пристрою: продукцію офіційно представлено на ключових пробних ринках. Майже завершена організаційна складова – наявні готові схеми просування, організовано решту виробничої діяльності. При замовленні здійснюватиметься виготовлення, постачання та гарантійне обслуговування приладу, навчання штатів.

Відповісти

Повернутись до “Електричні та електронні пристрої”