Компактні НВЧ-генератори

Конструювання електричних та електронних пристроїв
Відповісти
Administrator
Адміністратор сайту
Повідомлень: 52
З нами з: 22 вересня 2018, 13:34
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Компактні НВЧ-генератори

Повідомлення Administrator » 21 лютого 2019, 15:20

Нова генерація генераторів
НВЧ-генератори широко застосовуються спеціалістами на практиці, наприклад, в радіотехніці та як джерело вказаних коливань для телекомунікаційної апаратури тощо. В їх основі переважно застосовані напівпровідникові прилади (лавинно-пролітні та тунельні діоди).

Мобільне джерело НВЧ
Талановитий інженер Радіоастрономічного інституту НАН України Дмитро Михайлович Ваврів нещодавно представив свою нову розробку. Автор успішно запатентував компактні НВЧ-генератори. Представлений винахід призначений для формування НВЧ випромінювання в Х-, Ku- та Ka-діапазонах частот.
Компактний НВЧ-генератор Ka-діапазону.jpg
Компактний НВЧ-генератор Ka-діапазону
Модуль віддаленого керування генератором.jpg
Модуль віддаленого керування генератором
Модуль віддаленого керування генератором.jpg (10.64 Кіб) Переглянуто 61 раз
Відмінною ознакою таких приладів є їх вражаюча невибагливість: забезпечено можливість тривалого необслуговуваного використання як у лабораторних, так і в польових умовах. Мала вага та компактність габаритів дозволять легко транспортувати даний прилад. Окрім можливості живлення від напруги в діапазоні DC 8—33, додатково є опція живлення від акумулятора. Пристрій має захист від дощу. Також винахід оснащено елементами керування як на корпусі, так і бездротовим інтерфейсом віддаленого керування ZigBee.

Правова охорона та комерційний потенціал
Прилад зареєстровано як інтелектуальну власність в категорії ноу-хау. Наявні потужності для базового рівня виробництва продукції. На завершальному етапі знаходиться організаційна складова – схеми просування, організація виробництва та ін. На основних ринках відбулася презентація зразків продукту. Технологія зарекомендувала себе повністю працездатною. Нове повноцінне виробництво дозволить досягнути розширення ринків збуту. Зацікавленим замовникам здійснюватиметься виготовлення, постачання та гарантійне обслуговування приладу, навчання кадрів.

Відповісти

Повернутись до “Електричні та електронні пристрої”