Електромеханічні системи на основі машини подвійного живлення

Конструювання електричних та електронних пристроїв
Відповісти
Administrator
Адміністратор сайту
Повідомлень: 52
З нами з: 22 вересня 2018, 13:34
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Електромеханічні системи на основі машини подвійного живлення

Повідомлення Administrator » 03 серпня 2019, 11:45

Альтернативна енергія
Наявна сукупність житлових та промислових об'єктів постійно потребує енергетичних ресурсів. З розвитком технологій стає можливим застосування найбільш новітніх і оптимальних досягнень, до яких належить і машина подвійного живлення. Ця методика успішно застосовується в сфері альтернативних джерел енергії, наприклад, щодо вітрових установок.

Подвійне живлення = подвійні переваги
Новітньою інженерною розробкою від українських вчених стали електромеханічні системи на основі машини подвійного живлення. Автор - Бриль Володимир Вікторович, співробітник Інституту електродинаміки НАН України. Дані пристрої розраховані для застосування у вітрогенераторах та системах регульованого електроприводу.
Електромеханічні системи на основі машини подвійного живлення
Електромеханічні системи на основі машини подвійного живлення
Представлені винаходи не використовують у своїй конструкції традиційний регульований електропривод (із застосуванням асинхронного двигуна з короткозамкненим ротором). Водночас електропривод на основі машини подвійного живлення має ряд переваг в порівняні з традиційним методом. Зокрема має меншу вартість перетворювача напруги та володіє способом регулювання реактивної потужності, споживаної електромеханічною системою з мережі. До того ж прилад характеризується і синусоїдальністю статорних і роторних струмів, вищим ККД всієї системи та можливістю генерування електроенергії з заданими параметрами за змінної швидкості первинного валу. Ключовим технічним параметром розробки виступає її потужність, показники якої сягають від 100 до 1000 кВт.

Правова охорона та комерційний потенціал
Розробка зареєстрована як ноу-хау, права інтелектуальної власності на яке охороняються згідно норм законодавства.
Продукція остаточно підготовлена для виробництва стартової партії як на пілотній лінії, так і з використанням обладнання дослідного підприємства. Тривають оцінювання та вдосконалення виробничої технології включно з побічною науково-дослідницькою діяльністю. Розробка перевіряється на основних ринках з одночасною оперативною організацією аспектів виробництва. Наявні ресурси для запуску виробництва в обмеженому форматі. Бізнес-колектив уже сформований, є певний прибуток. Зацікавленим установам, підприємствам та організаціям буде здійснюватися поставка продукту з наданням послуги гарантійного обслуговування техніки та навчанням персоналу.

Відповісти

Повернутись до “Електричні та електронні пристрої”