Як осідлати радіохвилю

Конструювання електричних та електронних пристроїв
Відповісти
Administrator
Адміністратор сайту
Повідомлень: 53
З нами з: 22 вересня 2018, 13:34
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Як осідлати радіохвилю

Повідомлення Administrator » 04 вересня 2019, 12:09

Невпинне вдосконалення технологій у сфері телебачення та радіолокації, зв’язку, радіоуправління, промислової електроніки призводить до постійного зростання ролі діапазону НВЧ. Надвисокочастотні прилади активно застосовуються в ракетній та атомній техніці. Подальше освоєння космосу, розвиток медицини та інших галузей потребуватимуть у майбутньому все більш досконалих моделей перетворювачів частот.

Український інженер, співробітник Радіоастрономічного інституту НАН України Дмитро Михайлович Ваврів завершив свій черговий науковий проект, запатентувавши перетворювач частоти надвисокочастотного та міліметрового діапазону довжин хвиль.
Перетворювач частоти вниз Ku-діапазону довжин хвиль
Перетворювач частоти вниз Ku-діапазону довжин хвиль
Перетворювач частоти вгору Ku-діапазону довжин хвиль
Перетворювач частоти вгору Ku-діапазону довжин хвиль
Перетворювач частоти вгору Ku-діапазону довжин хвиль.png (51.71 Кіб) Переглянуто 716 разів
Розробка представляє багатофункціональні високоінтегровані НВЧ-модулі та призначена для радіолокаційної і комунікаційної техніки діапазону частот від 1 до 40 ГГц. До технічних здобутків пристрою належить висока інтеграція перетворювачів частоти разом із високим рівнем електричних характеристик. Таке конструювання уможливлює спрощення та прискорення розробки радіолокаційних та комунікаційних систем, а також зменшення їхніх габаритів та ваги.

Правова охорона та комерційні вигоди
Розробку успішно зареєстровано в якості ноу-хау, використані в ній технічні рішення охороняються відповідно до закону. Відбувся етап демонстрації пілотного виробництва на низькому рівні, що фактично означає виробництво комерційного продукту. Пристрій офіційно представлено на пробних ринках із метою перевірки купівельного потенціалу кінцевого продукту. Наявні оформлені схеми просування на ринок, організовано решту виробничої діяльності. На замовлення здійснюється виготовлення, поставка та гарантійне обслуговування перетворювачів, а також навчання персоналу.

Відповісти

Повернутись до “Електричні та електронні пристрої”