Літаюча тарілка

Статті що пов'язані з паранаукою, квазінаукою, альтернативною наукою, неакадемічною наукою та інше
Відповісти
MasterOgon
Повідомлень: 1
З нами з: 09 грудня 2018, 11:45

Літаюча тарілка

Повідомлення MasterOgon » 09 грудня 2018, 11:53

Зображення
В основі концепції літаючої тарілки є взаємодія інерціоїду https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0 ... 0%B4%D1%8B  з навколишнім середовищем за допомогою крила чи вітрила.  Таким чином, тарілка використовує принцип руху птахів, риб та інших видів істот, що рухаються в однорідному середовищі. Це можна описати як відштовхування, при якому одне тіло прискорює інше, і отримує протидію сили інерції іншого тіла, прискорюється само. Інакшими словамі реактивний рух.

Розглянемо інерциоід как систему з двох взаємопов'язаних тел, які відштовхуються і притягуються одне до шіншого. При цьому їх загальний центр мас залишається на місці. Якщо під час їх відштовхування, на одне з тіл діє сила, яка надає протидію його руху, то інше тіло за законом збереження енергії рухається далі. И центр масс системи зміщується. Таким чином, вона приходить у рух, відштовхуючись від сили, яка надає протидію руху одного з тіл.

Для того, щоб отримати цю силу в повітрі, ми робимо одне тіло у формі кулі, щоб воно було обтічним, а іншому придаємо форму пластини, щоб воно сприймало максимальний супротив повітря при русі.
Коли ці два тіла відштовхуються одне  від іншого  в повітрі, пластина отримує більший супротив і переміщується на меншу відстань, а куля отримує меншу стійкість і переміщається на більшу відстань. І вся система перемищуеться. Якщо тіла притягуються назад з тією ж швидкістю, то ми отримуємо старовинний автомобіль з парасолькою, і система повертається в початкове положення.

Якщо тіла притягуються з більшою швидкістю, то внаслідок прискорення їх маса і кінетична енергія стає більше, і пластина отримує більший опір повітря. Але при цьому пластина передає повітрю свою енергію, і повітря навколо неї починає рух в ту сторону, в яку пластина його штовхнула. Рух повітря по інерції триває і після того, як пластина припинила на нього тиснути. Утворється вітер, який штовхає пластину як вітрило далі. У цей час пластина притягується до кулі, створюючи при цьому силу, спрямовану проти вітру. Енергія пластини, і сила, яку вона створює в цьому випадку менше, ніж та, що вона надала повітрю попередньою дією. І в результаті цього повітряний потік приводить до руху всієї системи. Таким чином, вихідна система з двох тел відштовхується від вітру, що надає їй супротив з одного боку.

Зображення

Так само ця система працює в космосі, відштовхуючись від сонячного вітру, якщо пластина є парусом. Так як сонячний вітер створює сонце, то тарілці не потрібно його створювати самостійно. З-за того, що швидкість світлової хвилі більше, ніж швидкість тарілки, світлові хвилі постійно надають їй тиск з одного боку і вона може відштовхуватись від них, поки не досягне швидкості світла. Можливо, відштовхнувшись від світла в останній раз , і не отримавши протидії руху вперед, вона здолає швидкість світла настільки, наскільки сильно зможе відштовхнутися.

Відео експеріменту:

https://youtu.be/uoFQ3g1VEUI

http://new-original-style.com.ua/pages/ ... saucer.htm

Відповісти

Повернутись до “Неакадемічні статті”