Алмазний ролик – кращий друг інженера

Інструменти для обробки металу, дерева, каміння та інших материалів
Відповісти
Administrator
Адміністратор сайту
Повідомлень: 30
З нами з: 22 вересня 2018, 13:34
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Алмазний ролик – кращий друг інженера

Повідомлення Administrator » 20 грудня 2018, 14:36

Будучи комплексною галуззю промисловості, машинобудування здійснює постачання інструментів та машин для безлічі інших промислових секторів. Її виробничий діапазон сягає гірничо-шахтного, залізничного, будівельного та металургійного машинобудування, верстато- та приладобудування і т. д. Характеризуючись метало- та трудомісткістю, продукція даної галузі створюється як незначними партіями, так і одиничними екземплярами. В якості базису економічної системи держави вона відіграє ключову роль у розвитку всіх сфер промисловості та НТП в цілому.

Мала ціна – висока якість
У зв’язку з першорядним значенням галузі будь-які придатні до використанні в ній інновації заслуговують на особливу увагу. Зокрема, Лавріненко Валерій Іванович з Інституту надтвердих матеріалів ім. В. М. Бакуля НАН України нещодавно представив увазі техніків алмазні правильні складнопрофільні ролики.
Алмазні правильні складнопрофільні ролики 1.jpg
Алмазні правильні складнопрофільні ролики
Алмазні правильні складнопрофільні ролики 1.jpg (10.26 Кіб) Переглянуто 61 раз
Ціль даної розробки – забезпечити прецизійним алмазним правильним інструментом операції врізного фасонного шліфування в ряді галузей вітчизняного машинобудування. Суттєвою перевагою запатентованої новинки виступає той факт, що, перебуваючи на рівні з міжнародними аналогами щодо технічних характеристик (найвища точність шліфувальних робіт – гарантована), вона доступна для оснащення заводів за набагато нижчою ціною. А це дозволить виробникам направити збережені таким чином кошти на модернізацію виробництва.

Характеристики
Параметри корпусу:
допуск отвору H3;
допуск радіального биття 0,002 мм;
допуск торцевого биття 0,002 мм.

Параметри профілю:
допуск розміру по довжині 0,005 мм;
по висоті 0,002 мм;
допуск циліндричності 0,002 мм;
допуск прямолінійності 0,002 мм;
допуск форми заданого профілю 0,002 мм;
допуск на розмір при збиранні
блок-ролика 0,02;
мінімальний розмір радіуса
спряження 0,15 мм;
допуск кута 3’

Охорона та комерційні вигоди
Покладені в основу розробки технічні рішення становлять собою ноу-хау, а отримані на неї документи охороняють дану інтелектуальну власність згідно українських та міжнародних правових норм. Винахід проходить завершальні дослідження щодо підтвердження рівня конкурентоспроможності. Аналізується масив доступних для виходу розробки ринків, а на випадок замовлення підприємствами буде здійснюватися виготовлення розробки з наданням гарантії та проведенням інструктажу з персоналом.
Вкладення
Алмазні правильні складнопрофільні ролики 2.jpg
Алмазні правильні складнопрофільні ролики

Відповісти

Повернутись до “Інструменти для обробки”