Іонізатор повітря аеродинамічний «ИВА-Т»

Питання щодо конструювання обладнання що не увійшло до інших категорій
Відповісти
Administrator
Адміністратор сайту
Повідомлень: 53
З нами з: 22 вересня 2018, 13:34
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Іонізатор повітря аеродинамічний «ИВА-Т»

Повідомлення Administrator » 03 серпня 2019, 12:08

Чисте повітря – якісна продукція
В постіндустріальному світі очищення повітря складає одну з необхідних умов для повноцінного функціонування тих чи інших об’єктів та процесів. Для цієї мети застосовуються різноманітні прилади, покликані забезпечити належну якість повітря як у житлових приміщеннях, так і на заводах, і тваринницьких фермах тощо. Електричне очищення відноситься до передових різновидів фільтрації повітря від частинок пилу і туману.

Вісім іонізованих років
Співробітник Інституту ядерних досліджень НАН України, інженер Коваленко Олександр Васильовичем запропонував цікаву технологічну новинку. В процесі експериментальних шукань найкращого рішення автору вдалося сконструювати іонізатор повітря аеродинамічний «ИВА-Т».
Іонізатор повітря аеродинамічний «ИВА-Т»
Іонізатор повітря аеродинамічний «ИВА-Т»
Використана в основі приладу технологія дозволяє утворювати в закритих об'ємах необхідну концентрацію негативно та позитивно заряджених іонів із заданим ступенем уніполярності. Прикладами практичного застосування розробки може бути використання пристрою для іонізації повітря в камерах інкубаторів, тваринницьких приміщеннях і т. д.
Представлена новинка характеризується параметрами іонізаційного струму на виході величиною не менше 50 нА. До конструкторських здобутків належить технологічна першість винаходу – світові аналоги наразі відсутні. Додатковими перевагами виступають простота і зручність в експлуатації, екологічна чистота. Заявлений розробником строк служби складає близько 8 років справної роботи. Завдяки високому рівню ефективності дана модель є в рази більше конкурентоспроможною в порівнянні з наявними типами інших іонізаторів.

Юридична охорона та потенціал комерціалізації
Технологію приладу у встановленому законодавством порядку зареєстровано об’єктом промислової власності. Права інтелектуальної власності підтверджуються правовстановлюючими документами на винахід.
На сьогодні успішно затверджені ефективні виробничі схеми для старту випуску продукції в удосконаленій фінальній модифікації. Також активовано етапи просування продукту та організації виробництва. Виробничий цикл запущено, прилад планується представити на ключових ринках як в Україні, так і за кордоном.
Розроблено бізнес-план щодо маркетингу, управління, фінансів та інших деталей, команда знаходиться на стадії доукомплектовування. На замовлення підприємств та установ буде здійснюватися виготовлення та постачання продукту, з наданням гарантійного обслуговування, навчання робочих кадрів.

Відповісти

Повернутись до “Інше обладнання”