Двовісна поворотна платформа. Крутись антено, велика й маленька

Конструювання електричних та електронних пристроїв
Відповісти
Administrator
Адміністратор сайту
Повідомлень: 30
З нами з: 22 вересня 2018, 13:34
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Двовісна поворотна платформа. Крутись антено, велика й маленька

Повідомлення Administrator » 23 січня 2019, 20:30

Крутись антено, велика й маленька
Технологічний розвиток сприяє найповнішому використанню можливостей винаходів, в тому числі й тих, що функціонують на основі радіозв’язку. І якщо стандартні стаціонарні антени ще цілком придатні для використання в своїх цілях, особливо для прийому телевізійних сигналів приватних будинків, то наукові та промислові об’єкти потребують іншого підходу. Для повноцінної роботи вони потребують не статичних, а поворотних антен і радіолокаторів, які можуть такими стати після обладнання апаратури рухомими платформами.

Крута і кручена технологія
Українським науковцем-винахідником Ваврів Дмитром Михайловичем з Радіоастрономічного інституту НАН України було запатентовано двовісну поворотну платформу.
Двовісна поворотна платформа.jpg
Двовісна поворотна платформа
Дана конструкція розрахована для монтажу на неї радіолокаторів, антен та інших приладів, яким необхідне керування напрямом випромінення/приймання радіочастотного сигналу. Винахід забезпечить приладам безперервне кругове сканування по азимуту та являється придатним для використання у вимогливих кліматичних умовах. При потребі замовник може отримати відповідність стандарту MIL-STD-810G.
Управляють платформою за допомогою вбудованого контролера. Наявна функція віддаленого управління шляхом застосування різних фізичних інтерфейсів. Контролер винаходу здійснює прозору інтеграцію з пристроєм, що установлюється, з використанням стандартних та апаратних інтерфейсів. Є можливість передавати сигнали управління зі швидкостями до 1 Гбіт/с.

Характеристики
Максимальна вага пристрою, що установлюється, кг 100
Номінальний момент платформи по азимутальній та кутомісцевій осях, Н · м 100
Макс. швидкість сканування, °/с 90
Макс. кутове прискорення, °/с2 200
Макс. люфт по азимуту та куту місця ≤0,1°
Діапазон кутів сканування в азимутальному напрямку N × 360°
Діапазон кутів сканування в азимутальному напрямку –10°…+90°

Охорона та комерційні вигоди
Розробка зареєстрована та охороняється згідно законодавства про інтелектуальну власність як ноу-хау. Тестування продемонструвало працездатність винаходу. Пілотні випуски продукту успішно відбулися. Наявні схеми для просування технології та організовано виробничий процес. У випадку нових замовлень є можливість здійснити розширення ринків. Замовнику постачається товар, надається гарантійне обслуговування та навчання робочого штату.

Відповісти

Повернутись до “Електричні та електронні пристрої”