Двоканальний цифровий приймач. Лови тільки якісний сигнал

Конструювання електричних та електронних пристроїв
Відповісти
Administrator
Адміністратор сайту
Повідомлень: 30
З нами з: 22 вересня 2018, 13:34
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Двоканальний цифровий приймач. Лови тільки якісний сигнал

Повідомлення Administrator » 23 січня 2019, 20:39

Лови тільки якісний сигнал
У зв’язку з розповсюдженням цифрового телемовлення як світом, так і територією України цифрові приймачі користуються значною популярністю серед населення. Володіючи універсальними характеристиками, такі пристрої здатні не лише забезпечувати якісним зображенням телевізори, але й виконувати ряд інших професійних функцій – від радіолокації до наукових цілей. При цьому гарантується висока якість оброблюваних ним сигналів незалежно від конкретного способу застосування приладу.

Не приймач, а мрія
Новітній стандарт якості для приладів такого роду задав Ваврів Дмитро Михайлович, інженер Радіоастрономічного інституту НАН України. Він запатентував двоканальний цифровий приймач.
Двоканальний цифровий приймач 1.jpg
Двоканальний цифровий приймач
Двоканальний цифровий приймач 2.jpg
Двоканальний цифровий приймач
Сферою його застосування виступає аналогово-цифрове перетворення та попередня обробка широкосмугових сигналів з великим динамічним діапазоном у радіолокаційних системах, у засобах радіорозвідки та системах зв’язку, а також для обробки відеозображень, для різноманітних наукових досліджень, наприклад, в радіотелескопах.
Зручною виступає й можливість функціонування пристрою як в автономному режимі, так і будучи під’єднаним (вмонтованим) до персонального комп’ютера. Крім того, приймач здатен виконувати автокореляційну та кроскореляційну обробку в реальному часі широкосмугових сигналів зі смугою частоти до 80 МГц. Також наявні функція швидкого перепрограмування приймача для забезпечення різних режимів роботи, синхронізація даних до високоточних джерел міток часу (GPS та інші). Є можливість синхронної роботи кількох приймачів у багатоканальних системах та зберігання даних у необробленому вигляді зі швидкістю 640 Мб/с.

Характеристики
Число каналів АЦП 2
Вхід міток часу 1
Вхід тактової частоти до 160 МГц 1
Ширина смуги частот каналів АЦП, МГц 180
Розрядність АЦП, біт 16
Інтерфейси 10 Гбіт та 1 Гбіт Ethernet
Габарити, мм3 220 × 150 × 22
Маса, г 270
Споживана потужність, Вт 25
Діапазон робочих температур, °С 0…+70

Охорона та комерційні вигоди
Пристрій зареєстровано в якості ноу-хау. Відбулося пілотне виробництво продукту, протестовано заявлену в характеристиках працездатність приймача. Створено схеми для просування продукції на ключові ринки збуту, оформлено організаційну складову. Потенційним замовникам буде здійснюватися поставка продукції з наданням гарантійного обслуговування та навчанням штату.

Відповісти

Повернутись до “Електричні та електронні пристрої”