Герметичність, точність, контроль

Питання щодо конструювання обладнання що не увійшло до інших категорій
Відповісти
Administrator
Адміністратор сайту
Повідомлень: 53
З нами з: 22 вересня 2018, 13:34
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Герметичність, точність, контроль

Повідомлення Administrator » 04 вересня 2019, 11:37

Виготовлення виробів із замкнутим внутрішнім об’ємом (каністри, пляшки, діжки і т. д.) здійснюється рядом спеціальних технологій. Однак навіть сучасне обладнання не гарантує 100% відсутності браку в процесі виготовлення таких виробів. Позаяк часом вміст таких речей може бути небезпечним для людей, необхідно постійно контролювати недопущення виробництва негерметичних виробів, зокрема їх додатково ретельно перевіряти.

Інститут геотехнічної механіки ім. М. С. Полякова НАН України представив науковому товариству останню розробку власного співробітника, інженера Олексія Івановича Волошина. Вчений спроектував пристрій для мобільного експрес-контролю герметичності порожнистих виробів.
Пристрій для мобільного експрес-контролю герметичності порожнистих виробів
Пристрій для мобільного експрес-контролю герметичності порожнистих виробів
Винахід створено з метою забезпечити визначення з високою точністю ступеня фактичної величини сумарної негерметичності порожнистих виробів без використання індикаторних газів, вакуумних камер і контрольних течій.
Розробка характеризується відсутністю світових аналогів. Серед переваг даної методики в порівнянні з іншими – наявність можливості здійснювати експрес-контроль герметичності виробів і виявляти мінітечії у великих об’ємах або в разі, якщо зовнішня поверхня об’єкта контролю є важкодоступною. Крім того, одночасно з даним процесом також забезпечується:
  • можливий контроль герметичності виробів будь-якої конфігурації;
  • висока точність і достовірність визначення мікровитоків газу;
  • реєстрація та облік у визначенні величини негерметичності мікроперепадів тиску і температури навколишнього середовища;
  • малий час випробувань.
Використання пристрою надає можливість за низького тиску до 0,3 МПа контролювати в діапазоні від 10–5 до 10–3 Вт герметичність виробів, об’єм яких становить від 0,01 до 100 м3. Враховуються при цьому реальні зміни параметрів зовнішнього повітряного середовища.

Юридична охорона та потенційні вигоди
Розробку класифіковано як ноу-хау, автор отримав охоронні документи на об’єкти промислової власності. Наразі окреслено виробничі схеми продукції, представлена фінальна версія пристрою. Розпочато етапи організації виробництва та просування продукту, наявна готова команда. Відбувся запуск виробництва, планується вихід товару на ключові ринки. На замовлення здійснюється виготовлення, поставка та гарантійне обслуговування пристрою, а також навчання персоналу.

Відповісти

Повернутись до “Інше обладнання”