Проект Гідромашина

Питання щодо конструювання обладнання що не увійшло до інших категорій
Відповісти
Administrator
Адміністратор сайту
Повідомлень: 53
З нами з: 22 вересня 2018, 13:34
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Проект Гідромашина

Повідомлення Administrator » 04 вересня 2019, 11:47

Внаслідок активного зростання розбудови ГАЕС інженери всього світу звернули свою увагу в бік насосів-турбін. Подібні оборотні гідромашини характеризуються важливою для таких станцій здатністю як функціонування в насосному та турбінному режимах.

Цікавий здобуток продемонструвала науковому товариству українських вчених Галина Олексіївна Депарма, співробітниця Інституту проблем машинобудування ім. А. М. Підгорного НАН України. Авторкою було запатентовано модельні випробування реактивних гідромашин на енергокавітаційних стендах.
Модельний блок поворотно-лопатевої гідротурбіни ПЛ30, який встановлено на енергокавітаційному стенді ЕКС-15
Модельний блок поворотно-лопатевої гідротурбіни ПЛ30, який встановлено на енергокавітаційному стенді ЕКС-15
Модельний блок поворотно-лопатевої гідротурбіни ПЛ30, який встановлено на енергокавітаційному стенді ЕКС-15.png (132.4 Кіб) Переглянуто 545 разів
Установка для випробувань мікроГЕС на стенді ЕКС-15
Установка для випробувань мікроГЕС на стенді ЕКС-15
Установка для випробувань мікроГЕС на стенді ЕКС-15.png (201.74 Кіб) Переглянуто 545 разів
До складу лабораторії гідравлічних машин входять два замкнені гідродинамічні стенди — ЕКС-15 і ЕКС-30. Їхніми завданнями, зокрема, виступають:
  • виконання науково-дослідних робіт із вивчення робочого процесу в гідромашинах;
  • проведення комплексних експериментальних досліджень при створенні високоефективних проточних частин гідромашин;
  • приймально-здавальні випробування вертикальних реактивних гідравлічних машин усіх типів.
Здобутками гідродинамічних стендів виступає те, що за своїми параметрами та обладнанням вони становлять унікальну споруду та за всіма основними показниками кращі за відомі в Україні аналоги. Крім того, гідродинамічні стенди лабораторії відповідають усім рекомендаціям міжнародного стандарту IEC 60193.

Правова охорона та комерційні вигоди
Автор звернувся до державного підприємства «Укрпатент» щодо заявки на отримання охоронних документів на об’єкти промислової власності в Україні.
Система перевіряється в робочих умовах з використанням технологічної інфраструктури, підтверджується фактичне використання. В лабораторії провадяться підготовчі процедури і випробування для старту виробництва. Пробні версії продукції можна відправляти на базові ринки. Реалізуються перші необхідні етапи для подальшого розповсюдження пілотної продукції та виходу на ринки збуту. Команда в наявності, є змога розпочати бізнес-виробництво обмеженого формату. На замовлення виконуються дослідження та приймально-здавальні випробування вертикальних гідравлічних машин усіх типів.

Відповісти

Повернутись до “Інше обладнання”