Пенал проти статичної електрики

Питання щодо конструювання обладнання що не увійшло до інших категорій
Відповісти
Administrator
Адміністратор сайту
Повідомлень: 53
З нами з: 22 вересня 2018, 13:34
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Пенал проти статичної електрики

Повідомлення Administrator » 04 вересня 2019, 11:59

Галузями практичного використання нейтралізаторів є хімічна, текстильна, поліграфічна промислові сфери. Також інші сфери, де здійснюється виготовлення, переробка плівкових і листових матеріалів, які електризуються в процесі технологічного циклу.

Олександр Васильович Коваленко, інженер з Інституту ядерних досліджень НАН України, нещодавно завершив свої чергові технологічні пошуки. В результаті тривалої праці вчений розробив Нейтралізатор тритієвий статичної електрики типу НТСЭ.
Нейтралізатор тритієвий статичної електрики типу НТСЭ
Нейтралізатор тритієвий статичної електрики типу НТСЭ
Робочим завданням приладу є нейтралізація зарядів статичної електрики, що утворюються на плівкових і листових матеріалах, папері, тканинах тощо. Винахід характеризується високою ефективністю, повністю автономний (на відміну від високовольтних та індукційних моделей). Перевагами виступають і його простота, зручність в експлуатації, компактність габаритів, надійність та довговічність. Плюсами також є відсутність необхідності в джерелах живлення, широкий спектр галузей застосування, можливість експлуатації у вибухо- та пожежонебезпечних умовах, низькі витрати й екологічна чистота.
Нейтралізатор НТСЭ представляє собою пенал, в який уміщено плати з укріпленими на них тритієвими джерелами бета-випромінювання типу БИТр-М за ТУ У 05540132.015-97, закритий запобіжною сіткою. Призначений термін служби приладу складає 8 років. Іонізаційний струм із робочої поверхні нейтралізаторів типу НТСЭ-1…–50 (цифрами позначено кількість джерел типу БИТр-М) — не менш як 0,216—10,81 мкА.

Юридична охорона та потенціал комерціалізації
Застосовані автором у розробці технічні рішення виступають як ноу-хау. Подано заявку на отримання охоронних документів на об’єкти промислової власності в Україні.
Пристрій тестується в робочих умовах в якості прототипу. Розроблено бізнес-план, що охоплює основні виробничі нюанси – управління, фінансування, маркетинг, технології. Додатково потрібно зібрати бізнес-команду та відшліфувати ідею. Готові схеми виробництва продукції у її фінальній версії. Запущено процедури організації виробництва та просування продукту. Прилад представлено на ключових національних та загальних ринках. На замовлення здійснюється виготовлення, постачання та гарантійне обслуговування приладу, а також навчання персоналу.

Відповісти

Повернутись до “Інше обладнання”